Żaluzje poziome

Żaluzja pozioma aluminiowa 16mm

 

drewniana

 

Ciekawa propozycja w grupie żaluzji poziomych. Wąskie piórka żaluzji jeszcze lepiej pozwalają regulować nasłonecznienie, a przy tym stanowią nowatorskie rozwiązanie w popularnej grupie produktu. Stosowane jako element uzupełniający okna jak również element dekoracyjny. Żaluzje poziome o szerokości piórek 16 mm są dostępne w kilkunastu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew.
Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby. Stosowane przez firmę RELEX uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia. Możliwe jest również wykonanie żaluzji poziomej 16 mm fiksacyjnej. Taka forma stanowi idealne rozwiązanie w przypadku okien uchylnych.

 

Żaluzja pozioma aluminiowa 25mm

 

pozioma

 

- jedna z najpopularniejszych form ochrony pomieszczeń przed nasłonecznieniem
- montaż do każdego rodzaju okna
- dostępne szerokości piórek 16mm i 25mm
- możliwość wykonania rynny górnej, dolnej, drabinki, sznurka w kolorze piórek
- dzięki zastosowaniu mechanizmu samoblokującego możliwe zatrzymanie żaluzji w dowolnej pozycji
- bogata paleta kolorów do wyboru.

 

Jest to najbardziej popularna forma ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem. Stosowane jako element uzupełniający okna jak również element dekoracyjny, Żaluzje poziome są dostępne w kilkudziesięciu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew. Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby. Stosowane przez firmę Vertex uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia.  Jedna z odmian żaluzji poziomych - żaluzje fiksacyjne - stanowi idealne rozwiązanie w przypadku okien uchylnych. Dużą zaletą żaluzji poziomych jest znakomita regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew, oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia niezawodne działanie.

 

Żaluzja pozioma aluminiowa 50 mm

 

pozioma 50mm

 

Rozwiązanie to umożliwia zakrycia dużych wnęk okiennych. Posiadamy szeroką gamę kolorystyki oraz różne rozwiązania montażowe. Aluminiowa odmiana żaluzji "pięćdziesiątek" wykorzystywana jest najczęściej w biurowcach i obiektach użyteczności publicznej, choć równie okazale żaluzje te prezentują się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach mieszkalnych. Mogą występować jako klasyczne oraz z prowadzeniem bocznym czyli fiksacyjne. Istnieje oprócz obsługi ręcznej (sznurek, korba) możliwość zastosowania silnika elektrycznego oraz automatyki radiowej.

 

Żaluzja pozioma Isotra

 

pozioma%2016mm

 

- kształt maskownicy wraz z systemem linek tworzą jednolitą całość z oknem
- dostępne szerokości piórek 16mm i 25mm
- regulacja za pomocą łańcuszka służącego do podnoszenia jak i pochylania piórek w żaluzji
- bogata paleta kolorów do wyboru

 

Żaluzja pozioma Isotra jest rozwiązaniem w którym jako mechanizm do obsługi zastosowano łańcuszek. Żaluzja ta jest efektem ciągłej walki producentów o poprawę funkcjonalności systemu osłon okiennych.

Zaletą tego typu żaluzji jest prosty i szybki montaż. Dodatkowym atutem tego typu żaluzji są małe gabaryty oraz wysoka funkcjonalność. Dzięki obsłudze za pomocą łańcuszka koralikowego płynna regulacja pozycji lamel jeszcze nigdy nie była tak prosta.

 

Żaluzja pozioma drewniana 25mm i 50mm

 

drewniana

 

- żaluzje drewniane dostępne w 5 pełnych kolorach (piórka, rynna górna, dolna, drabinka, sznurek oraz pokrętło)
- ekologiczny charakter nadaje wnętrzu niepowtarzalny wystrój
- dostępne szerokości piórek 25mm

 

Żaluzje drewniane wykonane z wysokogatunkowego drewna brzozowego. Kolorystyka jest im nadana w dwojaki sposób. Większość jest malowana maszynowo ekologicznymi lakierobejcami, a ciemne kolory jak Red Mahogany uzyskuje się poprzez nałożenie specjalnego laminatu.

Najwyższej jakości pióra brzozowe w połączeniu z wytrzymałymi drabinkami sznurkowymi sprawiają, że żaluzje drewniane to estetyczne i wytrzymałe rozwiązanie osłonowe. Odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego mieszkania. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealny dobór żaluzji do okien oraz do wnętrz. Szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub rattanu.

Żaluzje dostępne w 14 wyjątkowych kolorach i w szerokościach piór 25mm oraz 50mm.Powrót

Nasza oferta

Sprawdź zakres oferowanych przez nas usług

Nasze realizacje

Zobacz galerię.