Bramy Garażowe

Bramy garażowe segmentowe

 

Bramy garażowe segmentowe to idealne rozwiązanie do garaży wolnostojących oraz znajdujących się w bryle budynku. Zbudowane są z połączonych ze sobą poziomo segmentów. Otwiera się ją do góry lub z boku – w zależności od mechanizmu i potrzeb. Najczęstszym wyborem są bramy garażowe segmentowe otwierane do góry. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić najwięcej miejsca w garażu.
 

Brama garażowa złożona z segmentów – dla kogo?

 

Brama garażowa złożona z segmentów (elementów) wykorzystywana jest w garażach w domu lub wolnostojących na posesji o niewielkiej powierzchni, gdzie każdy kawałek przestrzeni się liczy i nie można pozwolić sobie na standardowo otwierane drzwi garażowe. Dodatkowo brama garażowa segmentowa sprawdza się w magazynach oraz halach, ponieważ nie zajmuje przestrzeni magazynowej i nie posiada wystających elementów po otwarciu, które mogłyby przeszkadzać w swobodnym poruszaniu się pracowników i wózków widłowych. Mogą być całkowicie zautomatyzowane, co znacznie ułatwia funkcjonowanie w takim miejscu.

 

Zalety komfortowych bram garażowych segmentowych

 

Bramy garażowe segmentowe bardzo dobrze odnajdują się w nowoczesnych budynkach energooszczędnych. Wysokiej jakości ocieplane bramy garażowe gwarantują zwiększoną izolację cieplną, poprawiają komfort mieszkania i pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Pracują cicho, mogą być całkowicie zautomatyzowane oraz gwarantują bezpieczeństwo. Posiadają fotokomórki, które uniemożliwiają nieumyślne przyciśnięcie przedmiotów znajdujących się w zasięgu bramy.

 

brama segmentowa
brama segmentowa

 

 Powrót

Nasza oferta

Sprawdź zakres oferowanych przez nas usług

Nasze realizacje

Zobacz galerię.