Moskitiery

Moskitiera

 

moskitera kołnierzowa moskitiera
Vertex-Moskitiery-ramowa-02

moskitiera

 

Moskitiery dzielą się na okienne i drzwiowe oraz moskitiery rolowane przesuwne i kołnierzowe. Różnorodność systemów moskitier umożliwia dobranie rozwiązania do każdego typu stolarki.

 

Moskitiery ramkowe kołnierzowe - okienne – stałe zlicowane z oknem montowane we wszystkich rodzajach okien za pomocą blaszek obrotowych. Zamontowanie moskitiery nie ogranicza widoczności w świetle okna. Montaż jak i demontaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Moskitiery wykonane są z aluminiowych profili w kolorze białym i brązowym, natomiast siatka wykonana z włókna szklanego występuje w kolorze szarym. Stabilne profile aluminiowe są wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych.


Moskitiery drzwiowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w drzwiach wejściowych jak i balkonowych. Moskitiery mocowane są z jednej strony za pomocą zawiasów do futryny drzwi a z drugiej przy pomocy zamków magnetycznych, utrzymujących ją w pozycji zamkniętej. Wykonana jest z aluminiowych profili w kolorze białym i brązowym, natomiast siatka wykonana z włókna szklanego występuje w kolorze szarym.

 

Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

  • Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.
  • Moskitiery rolowane, przesuwna w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę.

 

Moskitiera drzwiowa przesuwna plisowana doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna /brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery/.

 

Siatka, z której wykonane są nasze moskitiery nie zaciemnia pomieszczenia, a mimo to jest na tyle gęsta, że żaden owad nie ma szans przedostać się do wnętrza naszego domu. Umieszczona jest w aluminiowej ramce, której kolor a także wzornictwo dostosować możesz do ramy swojego okna. Zaczepione na krawędziach ramki haczyki, umożliwiają stabilne przytwierdzenie do okna, a odczepienie ramki jest tak samo szybkie i proste jak jej montaż.


GŁÓWNE ZALETY: 

- moskiteira to niezastąpiona forma ochrony przed insektami
- wykonana z profilu aluminiowego zapewniającego trwałość i stabilność
- siatka z włókna szklanego dająca prawie całkowitą przejrzystość
- odporna na czynniki atmosferyczne
- duża różnorodność ( moskitery ramkowe, drzwiowe, przesuwne, plisowane, rolowane )Powrót

Nasza oferta

Sprawdź zakres oferowanych przez nas usług

Nasze realizacje

Zobacz galerię.