Plisy

 

     PLISY

 

 plisa              plisa trójkątna

 

 

Żaluzje plisowane  określane potocznie jako plisy stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych,  to praktycznie jedyne rozwiązanie na okna o nietypowych kształtach tj. trapezy, trójkąty, łuki, półokręgi i okręgi. Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt, zamontowany na środku profilu. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym. Rynna górna i dolna wykonana z aluminium malowana jest proszkowo w kolorach: białym, beżowym, brązowym, srebrnym anodowanym, złoty dąb, mahoń oraz orzech.

Plisy dzięki swojej konstrukcji mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien w tym również, na oknach dachowych, w ogrodach zimowych, a także w przeszklonych konstrukcjach dachowych.

Plisy są najbardziej wszechstronnym produktem, mogą być montowane we wnękach, a także na oknach i w przestrzeniach o nietypowym kształcie - trapezy, półkola, trójkąty, wielokąty.

Warto również wspomnieć , że wśród materiałowych zasłon okiennych plisy można prać ręcznie przez zamaczanie w 30 stopniach.

Unikalną zaletą plis jest system umożliwiający zasuwanie zarówno od dołu, jak i od góry.

 Powrót

Nasza oferta

Sprawdź zakres oferowanych przez nas usług

Nasze realizacje

Zobacz galerię.