Żaluzje poziome

Żaluzje poziome

 

Żaluzje poziome zbudowane są z płaskich listewek oraz ukrytego mechanizmu, który służy do ich odsłaniania i zasłaniania. Dostępność materiałów i szeroka paleta barw sprawiają, że jest to bardzo często wybierany element do przysłaniania okien. Może stanowić element dekoracyjny, a kolorystyką idealnie wkomponowywać się w ramy okienne czy meble w danym pomieszczeniu. Mechanizm pozwala na dowolne regulowanie ilości światła wpływającego do pomieszczenia dzięki możliwości ustawienia lameli pod każdym kątem. Nie jest to możliwe w przypadku plisów czy standardowych rolet, co zdecydowanie przemawia na korzyść tej osłony okiennej. W zależności od rodzaju i wielkości produktu oraz okien kaseta żaluzji może być montowana wewnątrzokiennie lub na oknie. Na rynku dostępne są przede wszystkim drewniane i aluminiowe żaluzje poziome. Oba warianty charakteryzują się trwałością i niebanalną stylistyką. Pasują do wielu wnętrz i z powodzeniem można je użytkować w kuchni, salonie czy pokoju dziecięcym.

 

Żaluzje drewniane i żaluzje aluminiowe

 

Żaluzje aluminiowe i drewniane to jedne z najczęściej spotykanych i najbardziej uniwersalnych osłon okiennych. System może być montowany na ścianie, jak i na ramie okiennej w zależności od potrzeb klienta oraz typu i kondycji okna.

 

Oferta żaluzji poziomych:

 

    • - żaluzja pozioma aluminiowa: 16 mm, 25 mm, 50 mm, 
Pozioma aluminiowa 16 Pozioma aluminiowa 25
    • - żaluzja pozioma Isotra,
Pozioma istra
    • - żaluzja pozioma drewniana 25mm i 50mm.
Pozioma drewniana 25 i 50 mm

 

Aluminiowe żaluzje poziome występują w trzech wariantach szerokości piórek. Dostępne są w kilkunastu kolorach. Sznurek, drabinka oraz rynny mogą być dopasowane do koloru lameli. Pasują do okien drewnianych oraz plastikowych. Typ żaluzji Isotra posiada płynny system regulacji żaluzji łańcuszkiem.

Drewniane żaluzje poziome występują w dwóch rozmiarach oraz kilku wariantach kolorystycznych. Dodatkowe akcesoria mogą mieć ten sam kolor co brzozowe piórka.Powrót

Nasza oferta

Sprawdź zakres oferowanych przez nas usług

Nasze realizacje

Zobacz galerię.